Scroll Top
Zawiła 55b; 30-390 Kraków

Cięcie | Wiercenie | Gwintowanie

Usługi Obróbki stali i innych materiałów

Jesteśmy firmą specjalizująca się we wszelkiego rodzaju obróbkach materiałów dla wielu branż, zaczynając od budowlanej i reklamowej, przez branżę samochodową i przemysłową, a na zbrojeniowej kończąc.

Nowoczesny park maszynowy, a także wykwalifikowana kadra pracowników to kluczowe elementy, mające wpływ na zadowolenie Klienta i możliwość realizowania przez nas różnorodnych, najbardziej skomplikowanych zleceń związanych z obróbką materiałów. Nadrzędnym parametrem zostaje dla nas zawsze jakość i dokładność,  które weryfikujemy przy użyciu sond pomiarowych Renishaw – to one dają nam możliwość wykonywania detali z największą dokładnością (do 5 mikronów).

Co możemy dla ciebie zrobić?

WIERCENIE I GWINTOWANIE

Wiercimy oraz gwintujemy we wszystkich popularnych materiałach.  Nasze usługi są oparte o precyzyjne urządzenia sterowane komputerowo, gwarantujemy powtarzalność nawet dla dużych serii. Nasz zakład obróbki stali zyskał renomę w Krakowie, a nawet całej Polsce.

CIĘCIE PIŁĄ TAŚMOWĄ

Precyzyjne docinanie elementów z twardych materiałów wymaga profesjonalnych pił taśmowych i odpowiedniego chłodzenia. Oferujemy usługę z bardzo wysoką dokładnością.

profesjonalna obróbka metali, tworzyw i drewna 
PARK MASZYNOWY
Stale powiększamy nasze zaplecze i park maszynowy, aby móc realizować coraz większe i bardziej skomplikowane zlecenia z jeszcze większą dokładnością. Dysponujemy bogatym zapleczem w postaci frezarek, tokarek, laserów, termoformierek, pił taśmowych, pilarek oraz wielu innych maszyn, co pozwala nam realizować zlecenia kompleksowo i w krótkim terminie.
MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE ZAKRESU NASZYCH USŁUG  CIĘCIA PIŁĄ TAŚMOWĄ, WIERCENIA, GWINTOWANIA LUB TERMINÓW REALIZACJI?JESTEŚMY DLA CIEBIE!

Projektujemy i pracujemy z różnymi materiałami

Jesteśmy przygotowani do obróbki różnych materiałów. Pracujemy z różnymi stopami stali, płytami meblowymi, wykonujemy precyzyjne elementy z aluminium, stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych.

Materiały z certyfikatem pochodzenia

Zgodnie z polityką jakości firmy ISO 9001:2015 wszystkie materiały, które proponujemy naszym Klientom posiadają certyfikaty pochodzenia i atesty składu chemicznego.

ZOBACZ, DLA KOGO PRACOWALIŚMY 

Masz pytania?

Im bardziej skomplikowane zlecenie tym więcej pytań i kwestii do doprecyzowania. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zapraszamy do kontaktu. Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.