Scroll Top
Zawiła 55b; 30-390 Kraków

Gięcie CNC

gięcie cnc

Specjalizujemy się we współpracy z różnymi gałęziami przemysłu, dla których wykonujemy wysokiej jakości elementy gięte ze stali i stopów różnych metali.

Dzięki tak szerokiemu zakresowi usług gięcia CNC mamy możliwość spełniania oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Powierzone nam zadania wykonujemy precyzyjnie, terminowo, a w przypadku produkcji seryjnej z pełną powtarzalnością. Gięcie CNC możemy wykonać z materiałów własnych albo powierzonych nam przez Klienta – świadczymy usługi gięcia na metalach żelaznych, nieżelaznych, stali nierdzewnej. Nasi krakowscy specjaliści są do Państwa dyspozycji, z chęcią pomożemy znaleźć optymalne rozwiązanie, a także opracować poszczególne metody produkcji lub prototypowania.

Profesjonalne gięcie cnc
Jak i na czym GNIEMY?
PARK MASZYNOWY
Stale powiększamy nasze zaplecze i park maszynowy, aby móc realizować coraz większe i coraz bardziej skomplikowane zlecenia z jeszcze większą dokładnością. Dysponujemy bogatym zapleczem w postaci frezarek, tokarek, laserów, termoformierek, pił taśmowych, pilarek oraz wielu innych maszyn, co pozwala nam realizować zlecenia kompleksowo i w krótkim terminie.
MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE GIĘCIA CNC LUB TERMINÓW REALIZACJI?JESTEŚMY DLA CIEBIE!

GNIEMY różne materiały

Poddajemy gięciu różnego rodzaju i grubości blachy, oferując produkcję gotowych elementów z wielu materiałów – metali żelaznych i nieżelaznych, stali nierdzewnej i innych.

Materiały z atestami

Zgodnie z polityką jakości firmy ISO 9001:2015 wszystkie materiały, które proponujemy naszym Klientom, posiadają certyfikaty pochodzenia i atesty składu chemicznego.

Stal czarna i jakościowa

Gięcie CNC elementów i części ze stali czarnej i jakościowej.

STAL NIERDZEWNA

Gięcie CNC elementów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

TYTAN

Precyzyjne gięcie CNC elementów z tytanu, nawet o dużych rozmiarach.

ŻELIWO

Gniemy blachy z  żeliwa na profesjonalnych giętarkach CNC.

Stopy aluminium

Gięcie CNC elementów i części ze stopów aluminium.

metale kolorowe

Gięcie CNC elementów z metali kolorowych, nawet w dużych rozmiarach.

ZOBACZ, DLA KOGO PRACOWALIŚMY 

Masz pytania?

Im bardziej skomplikowane zlecenie tym więcej pytań i kwestii do doprecyzowania. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zapraszamy do kontaktu. Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.