Scroll Top
Zawiła 55b; 30-390 Kraków

Szlifowanie i zaokrąglanie

Precyzyjne Szlifowanie i zaokrąglanie krawędzi cnc

Często po obróbce laserem, plazmą, wytłaczarką czy też gilotyną na powierzchniach ciętych pozostaje grat lub ostra krawędź. Powierzchnia blach również w wielu przypadkach wymaga obróbki.

Aby sprostać wymaganiom naszych klientów proponujemy w swej ofercie gratowanie, szlifowanie oraz zaokrąglanie krawędzi zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych dla materiałów ze stali, stali nierdzewnej, aluminium, itp. Do tego celu używamy specjalistycznych maszyn od wiodących producentów.

Jak i na czym szlifujemy krawędzie?
PARK MASZYNOWY
Stale powiększamy nasze zaplecze i park maszynowy, aby móc realizować coraz większe i coraz bardziej skomplikowane zlecenia z jeszcze większą dokładnością. Dysponujemy bogatym zapleczem w postaci frezarek, tokarek, laserów, termoformierek, pił taśmowych, pilarek oraz wielu innych maszyn, co pozwala nam realizować zlecenia kompleksowo i w krótkim terminie.
MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE SZLIFOWANIA KRAWEDZI  PO OBRÓBCE CNC LUB TERMINÓW REALIZACJI? JESTEŚMY DLA CIEBIE!

SZLIFUJEMY różne materiały

Jesteśmy przygotowani do szlifowania różnych materiałów. Poddajemy szlifowaniu elementy z aluminium, stali czarnej,  stali nierdzewnej.

materiały z atestami

Zgodnie z polityką jakości firmy ISO 9001:2015 wszystkie materiały, które proponujemy naszym Klientom posiadają certyfikaty pochodzenia i atesty składu chemicznego.

Stal czarna i jakościowa
STAL NIERDZEWNA
Stopy aluminium
metale kolorowe
TYTAN
ŻELIWO
ZOBACZ, DLA KOGO PRACOWALIŚMY 

Masz pytania?

Im bardziej skomplikowane zlecenie tym więcej pytań i kwestii do doprecyzowania. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zapraszamy do kontaktu. Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.