Scroll Top
Zawiła 55b; 30-390 Kraków

Projektowanie Cad Cam

PROJEKTOWANIE CAD/CAM WSPOMAGAJĄCE PROCESY PRODUKCYJNE

Posiadamy własne biuro planowania i konstrukcji. Specjalistyczne oprogramowanie pozwala nam planować produkcję i tworzyć prototypy zgodnie z potrzebami przedsiębiorstwa. Dzięki dostępowi do najnowocześniejszych rozwiązań możemy zrealizować dowolne zlecenie obejmujące nie tylko projektowanie CAD i CAM, ale także prototypowanie 3D, czy komputerowe wspomaganie wytwarzania. Współpracujemy z wieloma branżami: przemysłową i meblarską, a także specjalizującą się w produkcji liter przestrzennych, szyldów i innych form reklamy.

Nowoczesny park maszynowy, a także wykwalifikowana kadra pracowników to kluczowe elementy, mające wpływ na zadowolenie Klienta i możliwość realizowania przez nas różnorodnych, najbardziej skomplikowanych zleceń. Korzystamy z sond pomiarowych Renishaw – to one dają nam możliwość wykonywania detali z największą dokładnością (do 5 mikronów).

Co możemy dla ciebie zaprojektować?

TWORZENIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ

Możesz być pewny, że przygotujemy pełną dokumentację produktu według obowiązujących norm, opartą zarówno o koncepcję zaproponowaną przez klienta, jak i nasze własne pomysły i rozwiązania technologiczne.

PROTOTYPOWANIE 3D

W ramach usługi prototypowania 3D przeprowadzamy dokładną symulację produktu. Wykrywamy nieprawidłowości przed rozpoczęciem produkcji i minimalizujemy do zera możliwość wystąpienia wad w trakcie realizacji projektu.

WSPOMAGANIE PROCESÓW PRODUKCYJNYCH

Chcąc przygotować produkt w sposób, jak najbardziej korzystny dla klienta oraz w zgodzie z projektem, przeprowadzamy szczegółową optymalizację czasu pracy, przy jednoczesnej minimalizacji straty materiału.

Jak REALIZUJEMY USŁUGI CNC?
PARK MASZYNOWY
Stale powiększamy nasze zaplecze i park maszynowy, aby móc realizować coraz większe i bardziej skomplikowane zlecenia z jeszcze większą dokładnością. Dysponujemy bogatym zapleczem w postaci frezarek, tokarek, laserów, termoformierek, pił taśmowych, pilarek oraz wielu innych maszyn, co pozwala nam realizować zlecenia kompleksowo i w krótkim terminie.
MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE PROJEKTOWANIA CAD CAM LUB TERMINÓW REALIZACJI? JESTEŚMY DLA CIEBIE!
PROJEKTOWANIE CAM

Inaczej komputerowe wspomaganie wytwarzania CAM (ang. Computer Aided Manufacturing). Jest to system ułatwiający przeprowadzenie integracji między procesem projektowania oraz wytwarzania projektu. Umożliwia przygotowywanie modeli 3D, a na ich podstawie tworzenie tzw. ścieżek narzędzia do obróbki – ruchów frezów, wiązek laserowych i innych narzędzi umożliwiających właściwe wycięcie pożądanego kształtu. Program pozwala na przekazanie informacji do urządzenia, a następnie właściwe sterowanie narzędziem.

  • przygotowanie modelu 3D do wykonania na maszynach sterowanych numerycznie (CNC),
  • optymalizacja produkcji poprzez zachowanie pełnej kontroli nad parametrami obróbki i zminimalizowanie zużycia narzędzi,
  • precyzyjnie określenie obszarów do obróbki, dzięki czemu następuje skrócenie czasu pracy i zminimalizowanie odpadów.
PROJEKTOWANIE CAD

Inaczej projektowanie wspomagane komputerowo, w skrócie CAD (ang. Computer Aided Design). Metoda znajduje zastosowanie w inżynierii elektrycznej, mechanicznej oraz budowlanej, wspomagając przygotowanie koncepcji technicznych. W skład wykonywanych prac wchodzi m.in. odwzorowanie konstrukcji (poprzez modelowanie cyfrowe, tworzenie dokumentacji cyfrowej oraz kreślenie za pomocą komputera), zarządzanie danymi oraz wizualizację koncepcji. Umożliwia przeprowadzenie optymalizacji oraz dokładnych obliczeń inżynierskich.

  • przygotowanie projektu 3D do realizacji poprzez podzielenie na części i złożenia, oraz sprawdzenie ich kompatybilności,
  • możliwość wygenerowania pełnej dokumentacji technicznej 2D,
  • tworzenie wizualizacji projektów.

Projektujemy i pracujemy z różnymi materiałami

Jesteśmy przygotowani do obróbki różnych materiałów. Pracujemy z różnymi stopami stali, płytami meblowymi, wykonujemy precyzyjne elementy z aluminium, stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych.

Materiały z certyfikatem pochodzenia

Zgodnie z polityką jakości firmy ISO 9001:2015 wszystkie materiały, które proponujemy naszym Klientom posiadają certyfikaty pochodzenia i atesty składu chemicznego.

ZOBACZ, DLA KOGO PRACOWALIŚMY 

Masz pytania?

Im bardziej skomplikowane zlecenie tym więcej pytań i kwestii do doprecyzowania. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zapraszamy do kontaktu. Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.