Scroll Top
Zawiła 55b; 30-390 Kraków

Działy

DZIAŁY W FIRMIE SPECIALTECH

Dział Marketingu

Nasz doświadczony i ambitny zespół chętnie i z pasją podejmuje nowe wyzwania. Stawiamy duży nacisk na to, aby każdy Klient został przez nas potraktowany w sposób indywidualny. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najwyższym wymaganiom Klienta i dbamy o jego nieustanne zadowolenie. Służymy fachowym doradztwem i opieką przed-, w trakcie i posprzedażową. Liczne grono powracających Klientów z różnych gałęzi przemysłu dowodzi naszej jakości. Mimo stabilnej pozycji na rynku nieustannie dążymy do perfekcji. Każda zadowolona osoba daje nam motywację do działania i kreuje pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.

Biuro projektowe cad

Firma posiada własne biuro projektowe, które korzysta ze specjalistycznego oprogramowania CAD. Projektanci tworzą dokumenty i projekty na podstawie wytycznych klienta, lub norm wynikających z danej branży między innymi: przemysłowej, automotive, lotniczej, medycznej, zbrojeniowej, budowlanej, spożywczej czy też reklamowej. Biuro projektowe opracowuje dokumentację prototypów, części maszyny i urządzeń, form, wykrojników oraz wielu innych elementów.

dział technologii i programowania cam

Wykwalifikowani technolodzy z wieloletnim stażem odpowiadają za prawidłowe dobranie procesów technologicznych uwzględniając warunki wynikające z dokumentacji. Planują operacje, takie jak: frezowanie, toczenie, cięcie, obróbka elektroerozyjna, wycinanie laserowe, gięcie, montaż i wiele innych. Zaś programiści przy użyciu nowoczesnego oprogramowania CAM, wspomagającego procesy produkcyjne, programują maszyny CNC zgodnie z opracowaną technologią.

dział planowania i produkcji

Dział ten odpowiada za prawidłowy przebieg procesu od zamówienia do momentu przekazania gotowego wyrobu. Planiści dbają o terminową realizację zgodnie z założonym harmonogramem, a kadra kierownicza ustala normy czasu pracy dla poszczególnych operacji, optymalizuje procesy produkcji oraz pełni nadzór nad właściwym procesem wytwarzania. Dzięki strategii i polityce produkcyjnej przedsiębiorstwa jesteśmy w stanie zidentyfikować / zweryfikować postęp prac na każdym etapie realizacji oraz późniejszą analizę.

dział kontroli jakości

Na każdym etapie produkcji elementy są kontrolowane przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę inżynierów. Każdy produktu przechodzi odbiór końcowy, w trakcie którego za pomocą specjalistycznego sprzętu pomiarowego weryfikowana jest zgodność wymiarowa z dokumentacją. Dopiero po tym procesie wykonane detale zostają przekazane klientowi.

SZYBKIE PYTANIE DOTYCZĄCE NASZYCH USŁUG LUB TERMINÓW REALIZACJI?JESTEŚMY DLA CIEBIE!