Scroll Top
Zawiła 55b; 30-390 Kraków

Obróbka CNC dla automotive

cnc dla automotive

Wieloletnie doświadczenie, wyspecjalizowana kadra inżynierska, specjalistyczny park maszynowy oraz ciągłe podnoszenie jakości w firmie poświadczone certyfikatem ISO 9001:2015 pozwalają dostarczać nam części, elementy oraz podzespoły dla branży automotive wykonane na wysokiej jakości obrabiarkach CNC.

Oferujemy dostarczanie produkcji seryjnej elementów przygotowanych na maszynach CNC na podstawie dostarczonej nam przez klientów dokumentacji technicznej, a dzięki posiadaniu wieloosiowych maszyn skrawających pracujących w 3, 4 i 5 osiach jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom branży motoryzacyjnej. Jakość, precyzja wykonania i powtarzalność możliwa do uzyskania w naszym centrum została doceniona przez największe firmy motoryzacyjnej europejskiego i światowego formatu.

frezowanie cnc dla automotive

Frezowanie CNC dla branży motoryzacyjnej w naszym centrum odbywa się  na nowoczesnych frezarkach, które kontrolowane są w sposób cyfrowy, co zapewnia dokładność  nawet do 5 mikronów. Poddawane frezowaniu materiały mogą zostać poddane obróbce w dwóch, trzech, a nawet w pięciu płaszczyznach. W tym ostatnim frezarka wykonuje  dodatkowy obrót wokół osi Y i Z, co pozwala na precyzyjne wykonanie detalu przy jednoczesnym uzyskaniu niezwykłej jakości i dokładności. Zaawansowanie technologicznie frezarki CNC umożliwiają wytworzenie najbardziej skomplikowanych części i podzespołów.

toczenie cnc dla automotive

Obróbka skrawaniem w postaci toczenia CNC to wydajna i precyzyjna metoda pozwalająca uzyskać wysokiej jakości elementy. Komputerowo sterowane tokarki umożliwiają na precyzyjne naniesienie na obrabiany materiał uprzednio zaprojektowanych przez naszych inżynierów elementów. Świadczymy usługi toczenia na metalach żelaznych, nieżelaznych, stali nierdzewnej, tworzywach sztucznych oraz wielu innych rodzajach materiałów.

PROJEKTOWANIE CAD/CAM dla automotive

Posiadamy własne biuro planowania i konstrukcji. Specjalistyczne oprogramowanie pozwala nam planować produkcję i tworzyć prototypy zgodnie z potrzebami firm motoryzacyjnych. Dzięki dostępowi do najnowocześniejszych rozwiązań możemy zrealizować dowolne zlecenie obejmujące nie tylko projektowanie CAD i CAM, ale także prototypowanie 3D czy komputerowe wspomaganie wytwarzania.

Co możemy dla ciebie zaprojektować?

TWORZENIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ

Możesz być pewny, że przygotujemy pełną dokumentację produktu według obowiązujących norm, opartą zarówno o koncepcję zaproponowaną przez klienta, jak i nasze własne pomysły i rozwiązania technologiczne..

PROTOTYPOWANIE 3D

W ramach usługi prototypowania 3D przeprowadzamy dokładną symulację produktu. Wykrywamy nieprawidłowości przed rozpoczęciem produkcji i minimalizujemy do zera możliwość wystąpienia wad w procesie realizacji projektu.

WSPOMAGANIE PROCESÓW PRODUKCYJNYCH

Chcąc przygotować produkt w sposób jak najbardziej korzystny dla klienta oraz w zgodzie z projektem, przeprowadzamy szczegółową optymalizację czasu pracy, przy jednoczesnej minimalizacji straty materiału.

Jak i na czym pracujemy?
PARK MASZYNOWY
Stale powiększamy nasze zaplecze i park maszynowy, aby móc realizować coraz większe i bardziej skomplikowane zlecenia z jeszcze większa dokładnością. Dysponujemy bogatym zapleczem w postaci frezarek, tokarek, laserów, termoformierek, pił taśmowych, pilarek oraz wielu innych maszyn, co pozwala nam realizować zlecenia kompleksowo i w krótkim terminie.
MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE OBRÓBKI CNC LUB TERMINÓW REALIZACJI DLA AUTOMOTIVE?JESTEŚMY DLA CIEBIE!

Poddajemy obróbce CNC różne materiały

Jesteśmy przygotowani do frezowania różnych materiałów. Poddajemy obróbce CNC płyty meblowe, wykonujemy precyzyjne elementy z aluminium i stali nierdzewnej. Do prac wykorzystujemy frezarki 2D, 3D oraz 5D.

materiały z atestami

Zgodnie z polityką jakości firmy ISO 9001:2015, wszystkie materiały, które proponujemy naszym Klientom posiadają certyfikaty pochodzenia i atesty składu chemicznego.

Stal czarna i jakościowa

Frezowanie CNC elementów i części ze stali czarnej i jakościowej

STAL NIERDZEWNA

Frezowanie CNC  2d , 3d i 5d elementów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

TYTAN

Precyzyjne frezowanie CNC elementów z tytanu na frezarkach 2D, 3D i 5D nawet o dużych rozmiarach.

ŻELIWO

Frezujemy żeliwo i żeliwne elementy na profesjonalnych centrach obróbkowych CNC w 2D, 3D i 5 D.

Stopy aluminium

Frezowanie CNC elementów i części ze stali czarnej i jakościowej

metale kolorowe

Frezowanie CNC  2d , 3d i 5d elementów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

Tworzywa sztuczne

Frezowanie CNC dowolnych elementów wykonanych z tworzywa sztucznego.

materiały drewnopochodne

Frezowanie CNC  w litym drewnie i materiałach drewnopochodnych.

ZOBACZ, DLA KOGO PRACOWALIŚMY 

Masz pytania?

Im bardziej skomplikowane zlecenie tym więcej pytań i kwestii do doprecyzowania. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zapraszamy do kontaktu. Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.