Scroll Top
Zawiła 55b; 30-390 Kraków

Frezowanie CNC

Frezowanie cnc | Precyzja

12-letnie doświadczenie w realizowaniu usług CNC, a także doskonałe zaplecze kadrowe i techniczne pozwalają nam kompleksowo realizować zlecenia z zakresu obróbki skrawaniem. Jedną z naszych specjalności jest frezowanie CNC różnego rodzaju materiałów – metali kolorowych i stali, drewna, tworzyw sztucznych oraz wielu innych. Wszystkie zadania wykonujemy w oparciu o nowoczesne i wydajne maszyny sterowane numerycznie – stosowanie najnowszych technologii umożliwia nam nie tylko standardową obróbkę powierzchni w 2D, ale też frezowanie cnc 3D i 5D.

Nowoczesny park maszynowy, a także wykwalifikowana kadra pracowników to kluczowe elementy, mające wpływ na zadowolenie Klienta i możliwość realizowania przez nas różnorodnych, najbardziej skomplikowanych zleceń. Korzystamy z sond pomiarowych Renishaw – to one dają nam możliwość wykonywania detali z największą dokładnością (do 5 mikronów).

Rodzaje frezowania cnc i liczba płaszczyzn

FREZOWANIE 2D

Frezowanie 2D to obróbka materiału w jednej płaszczyźnie XY na danej głębokości. Szeroka gama frezów gwarantuje wysoką dokładność oraz możliwość uzyskania rożnego rodzaju efektów, dopasowanych do potrzeb Klienta.

FREZOWANIE 3D

Frezowanie 3D charakteryzuje się większą dokładnością, gdyż materiał obrabiany jest w płaszczyźnie trójwymiarowej XYZ. Zajmujemy się realizacją również tych najbardziej skomplikowanych zleceń naszych Klientów.

FREZOWANIE 5D

Podczas frezowania 5D obrabiarka wykonuje dodatkowy obrót wokół osi Y i Z. Umożliwia to tworzenie dowolnych brył i detali, a także skraca czas realizacji zleceń przy jednoczesnym zwiększeniu jakości obróbki.

Jak i na czym frezujemy?
PARK MASZYNOWY
Stale powiększamy nasze zaplecze i park maszynowy, aby móc realizować coraz większe i bardziej skomplikowane zlecenia z jeszcze większą dokładnością. Dysponujemy bogatym zapleczem w postaci frezarek, tokarek, laserów, termoformierek, pił taśmowych, pilarek oraz wielu innych maszyn, co pozwala nam realizować zlecenia kompleksowo i w krótkim terminie.
MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE FREZOWANIA CNC LUB TERMINÓW REALIZACJI?JESTEŚMY DLA CIEBIE!

Frezujemy różne materiały

Jesteśmy przygotowani do frezowania różnych materiałów. Poddajemy obróbce CNC płyty meblowe, wykonujemy precyzyjne elementy z aluminium i stali nierdzewnej. Do prac wykorzystujemy frezarki 2D, 3D oraz 5D.

materiały z atestami

Zgodnie z polityką jakości firmy ISO 9001:2015 wszystkie materiały, które proponujemy naszym Klientom posiadają certyfikaty pochodzenia i atesty składu chemicznego.

Stal czarna i jakościowa

Frezowanie CNC elementów i części ze stali czarnej i jakościowej.

STAL NIERDZEWNA

Frezowanie CNC  2D , 3D i 5D elementów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

TYTAN

Precyzyjne frezowanie CNC elementów z tytanu na frezarkach 2D, 3D i 5D nawet o dużych rozmiarach.

ŻELIWO

Frezujemy żeliwo i żeliwne elementy na profesjonalnych centrach obróbkowych CNC w 2D, 3D i 5 D.

Stopy aluminium

Frezowanie CNC każdego elementu i części z aluminium.

metale kolorowe

Frezowanie CNC  2D, 3D i 5D elementów z metali kolorowych (nieżelaznych).

Tworzywa sztuczne

Frezowanie CNC dowolnych elementów wykonanych z tworzywa sztucznego.

materiały drewnopochodne

Frezowanie CNC w litym drewnie i materiałach drewnopochodnych.

ZOBACZ, DLA KOGO PRACOWALIŚMY 

Masz pytania?

Im bardziej skomplikowane zlecenie tym więcej pytań i kwestii do doprecyzowania. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zapraszamy do kontaktu. Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.