Zawiła 55b; 30-390 Kraków

Kariera

KARIERA W SPECIALTECH

Jesteśmy stale rosnącą krakowską firmą w obszarze usług CNC. W sposób ciągły inwestujemy w rozwój firmy, w nowe maszyny i urządzenia, a przede wszystkim w zespół naszych pracowników. Jesteśmy ambitnym zespołem, a pracując z nami w firmie Specialtech będziesz miał możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz kwalifikacji w trakcie realizacji ciekawych zleceń i pracy dla światowych i polskich marek.

POSZUKUJEMY:

OPERATOR/PROGRAMISTA MASZYN CNC

Zatrudnimy operatora centrum obróbczego CNC HURCO VMX42i z systemem sterowania WinMax

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe/techniczne
  • doświadczenie w branży obróbki skrawaniem (minimum 2 lata)
  • znajomość oprogramowania: SolidWorks, MasterCam, PowerMill lub inne
  • umiejętność modelowania 3D i przygotowania elementów do produkcji na maszynach CNC
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • znajomość konstrukcji maszyn i urządzeń
  • doskonała organizacja pracy

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy i pracę w pełnym wymiarze godzin, duże możliwości rozwoju zawodowego, pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Zakres obowiązków:

  • Modelowanie 3D i przygotowywanie elementów do produkcji na maszynach CNC
  • Projektowanie procesów obróbki mechanicznej
  • Obsługa narzędzi kontrolno pomiarowych
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Raportowanie postępów realizacji zleceń

Technolog

Praca dla doświadczonego technologa obróbki skrawaniem CNC

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w branży obróbką skrawaniem CNC
  • programowanie i obsługa maszyn CNC: toczenie, toczenie z frezowaniem, frazowanie, gwintowanie
  • sporządzanie dokumentacji technicznej
  • dobra znajomość metrologii i umiejętność posługiwania się i doboru właściwych przyrządów pomiarowych do kontroli procesu technologicznego
  • umiejętność kosztorysowania procesów obróbki metali w technologii CNC
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy możliwość zdobycia cennego doświadczenia  i nowych kwalifikacji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz  udział w ciekawych projektach.

  • opracowywanie technologii niezbędnej do wdrażania nowych projektów w obszarze obróbki mechanicznej
  • ustalanie parametrów procesów oraz ich optymalizacja
  • tworzenie dokumentacji inżynieryjnej
  • rozwiązywanie problemów jakościowych, technicznych z obszaru obróbki skrawaniem
  • dbanie o sprawność wyposażenia technologicznego i pomiarowego
  • rola ekspercka i doradcza w obszarze obróbki skrawaniem

PROGRAMISTA/OPERATOR TOKARKI CNC ORAZ AUTOMATU TOKARSKIEGO

Praca dla doświadczonego programisty/operatora tokarki CNC

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie obróbki skrawaniem na tokarce CNC / automacie CNC
  • umiejętność modelowania i przygotowania elementów do produkcji na maszynach CNC
  • znajomość programów CAD/CAM
  • znajomość materiałów i parametrów skrawania
  • doświadczenie przy obróbce metali kolorowych oraz stali
  • dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
  • wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność

  • samodzielne programowanie i obsługa tokarki CNC w oparciu o dokumentacje techniczną
  • dobór materiałów z magazynu
  • dobór narzędzi oraz obróbka na maszynie CNC
  • praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi
  • samodzielnie, terminowe wykonywanie elementów według specyfikacji
  • praca na materiałach takich jak: stal, metale kolorowe i tworzywa sztuczne
  • organizacja miejsca pracy
  • dobra organizacja czasu pracy

Formularz aplikacji

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy stale poszukujemy wykwalifikowanych pracowników oraz absolwentów szkół technicznych chętnych do nauki. Wyślij nam swoje CV, nawet jeśli nie prowadzimy rekrutacji, zawsze odzywamy się do najlepszych i rokujących kandydatów.

Masz pytania?

Zobacz nasze realizacje, tak mogą wyglądać Twoje przyszłe projekty w Specialtech. Dołącz do najlepszych w branży CNC w Krakowie.