Zawiła 55b; 30-390 Kraków

Toczenie CNC

Precyzyjne toczenie cnc

Wykonujemy detale według dokumentacji Klienta, realizując zarówno standardowe, jak również skomplikowane zlecenia. Nasz park maszynowy pozwala na realizację następujących prac: toczenie cnc, toczenie zewnętrzne, kształtowe, rowkowanie, wiercenie, przecinanie, obróbkę czołową oraz gwintowanie. Zapewniamy profesjonalne podejście do każdego z realizowanych zleceń.

Dzięki tak szerokiemu zakresowi usług, mamy możliwość spełniania oczekiwań najbardziej wymagających Klientów i wykonywanie zadań precyzyjnie oraz terminowo. Wyroby powstają z materiałów własnych albo powierzonych nam przez Klienta – świadczymy usługi toczenia na metalach żelaznych, nieżelaznych, stali nierdzewnej, tworzywach sztucznych oraz wielu innych rodzajach materiałów. Nasi krakowscy specjaliści są do Państwa dyspozycji jeżeli chodzi o znalezienie optymalnego rozwiązania, dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

Profesjonalne toczenie cnc

ZAKRES USŁUG TOKARSKICH

Dysponujemy specjalistycznymi maszynami i zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu oferujemy toczenie zewnętrzne, kształtowe, rowkowanie, przecinanie, wiercenie, gwintowanie i obróbkę czołową.

nowoczesne centrUM tokarsko-frezerskie sterowane numerycznie

Nasze urządzenia w połączeniu z zaawansowanym oprogramowaniem CAD/CAM posiadają nieograniczone możliwości toczenia i frezowania w 4 osiach. Dzięki 12 pozycyjnej głowicy hybrydowej oraz narzędziach napędzanych, uzyskujemy niezwykłą precyzję, oraz minimalizujemy czas potrzebny na wykonanie detalu. Dodatkowo zainstalowany podajnik pręta pozwala na produkcje wielkoseryjne jak i pojedyncze prototypy.

Jak i na czym TOCZYMY?
PARK MASZYNOWY
Stale powiększamy nasze zaplecze i park maszynowy, aby móc realizować coraz większe i bardziej skomplikowane zlecenia z jeszcze większa dokładnością. Dysponujemy bogatym zapleczem w postaci frezarek, tokarek, laserów, termoformierek, pił taśmowych, pilarek oraz wielu innych maszyn, co pozwala nam realizować zlecenia kompleksowo i w krótkim terminie.
MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE TOCZENIA CNC LUB TERMINÓW REALIZACJI?JESTEŚMY DLA CIEBIE!

TOCZYMY różne materiały

Obrabiamy powierzchnie elementów, które posiadają kształt bryły obrotowej, oferując produkcję elementów z wielu materiałów – metali żelaznych i nieżelaznych, stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych i innych.

Materiały z atestami

Zgodnie z polityką jakości firmy ISO 9001:2015, wszystkie materiały, które proponujemy naszym Klientom, posiadają certyfikaty pochodzenia i atesty składu chemicznego.

Stal czarna i jakościowa

Toczenie CNC elementów i części ze stali czarnej i jakościowej

STAL NIERDZEWNA

Toczenie CNC elementów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

TYTAN

Precyzyjne toczenie CNC elementów z tytanu nawet o dużych rozmiarach na tokarkach.

ŻELIWO

Toczymy elementy z  żeliwo na profesjonalnych tokarkach obróbkowych CNC.

Stopy aluminium

Toczenie CNC elementów i części ze stopów aluminium

metale kolorowe

Toczenie CNC elementów z metali kolorowych nawet w dużych rozmiarach

Tworzywa sztuczne

Toczenie CNC  elementów wykonanych z tworzywa sztucznego.

materiały drewnopochodne

Toczenie CNC  w litym drewnie i materiałach drewnopochodnych.

ZOBACZ DLA KOGO PRACOWALIŚMY 

Masz pytania?

Im bardziej skomplikowane zlecenie tym więcej pytań i kwestii do doprecyzowania. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego zapraszamy do kontaktu. Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.